سبد خرید - 0ریال

اگر در اطراف خود دوستانی دارید که معتاد به مواد مخدر هستند و اعتمادی نیز به آن‌ها ندارید، باید جوانب احتیاط را در هر شرایطی سنجید تا ناخودآگاه شما را نیز با یک لیوان نوشیدنی مسموم گرفتار نکنند. تشخیص یک لیوان نوشیدنی مسموم شده از سالم کاری نیست که بتوان با یک چشیدن کوتاه متوجه آن شد و اینجاست که باز هم تکنولوژی به کمک شما می‌شتابد.

دستگاهی که اخیرا معرفی شده شناساگر شخصی نوشیدنی یا به اختصار pd.id نام دارد که مدعی است از همان تکنولوژی در تولید آن بهره گرفته شده که سازمان مبارزه با مواد مخدر آمریکا DEA در اعمال روزمره خود استفاده می‌کند. ولی شرکت سازنده توانسته آن را در اندازه‌ای کوچک‌تر و با قیمتی کمتر برای فروش طراحی کند.

مایکروسافت یک اسمارت‌فون جدید برای بازار پایین‌رده دارد؛ لومیا 530. این گوشی که به عنوان ورژن جدیدی برای گوشی بسیار محبوب لومیا 520 محسوب می‌شود، تقریبا همان ویژگی‌های ورژن قدیم خود را دارد و این بار با قیمت ارزان 114 دلار پا به میدان رقابت گذاشته است.

در حالی که لومیا 525 که به عنوان ورژن جدیدی برای لومیا 520 محسوب می‌شد، دارای 1 گیگابایت رم بود، مایکروسافت در لومیا 530 همان 512 مگابایت رم مدل 520 را نگه داشته است. حافظه داخلی این گوشی نیز 4 گیگابایت است و به جای یک مدل دو هسته‌ای، صاحب پردازنده چهار هسته‌ای اسنپ‌دراگون 200 شده است.

می‌کند.اگرچه یکی از بزرگ‌ترین محدودیت‌های خودروهای الکتریکی پایین‌بودن برد مسافتی آن‌هاست، اما مرد خوش‌فکر دنیای تکنولوژی و رییس شرکت تسلا، الون ماسک معتقد است که این مشکل کم‌کم در آستانه رخت بر بستن از این صنعت است. در حقیقت او ساخت خودرویی با توانایی طی مسافت 500 مایل (حدود 805 کیلومتر) را چندان دور نمی‌بیند.

وب‌سایت اتواکسپرس که مدتی قبل در مصاحبه‌ای با الون ماسک بالاخره تأیید ساخت مدلی کوچک‌تر از خودروهای کنونی تسلا را از زیر زبان وی بیرون کشیده بود، امروز بخش دوم این مصاحبه را منتشر کرده است. در بخش دوم مهم‌ترین خبری که نسبت به دیگر گفته‌های ماسک مشخص‌تر است، خبر وی از ساخت خودروهایی با برد مسافتی 500 مایل است.

Free shipping on all orders from UK